Скасування виконавчого напису нотаріуса., Полтава, объявление Скасування виконавчого напису нотаріуса., Полтава, Юридические и консалтинговые услуги на ВсеСделки - доска объявлений Полтава - 986833

Категории

Реклама
Строительный портал ДивоСтрой Украины - divostroi.com.uaОбъявление

Скасування виконавчого напису нотаріуса. - Юридические и консалтинговые услуги

Назад к списку  Распечатать  
Продам, предлагаю - частное лицо: Юридические и консалтинговые услуги, Украина, Полтава и область
Код: 986833 Создано: 06-02-2019 13:03

Досить поширеною стала практика, коли банки звертаються не до суду, а до приватних нотаріусів з питання стягнення заборгованості з Клієнтів шляхом вчинення виконавчого напису нотаріусу.
Виконавчий напис – це документ, який посвідчує наявність безспірної заборгованості Клієнта перед Банком, і може бути пред’явлений до виконання до державної виконавчої служби або до приватного виконавця.
Але перед вчинення виконавчого напису, нотаріус повинен переконатись, що Банком виконані усі вимоги, передбачені чинним законодавством, і те, що нотаріус правомочний здійснити вказану нотаріальну дію.
Мінусом всієї ситуації є те, що ви дізнаєтесь про вчинення виконавчого напису відносно вас та відкриття виконавчого провадження виключно після того, як за місцем вашої роботи буде надіслано постанову про відкриття виконавчого провадження.
Що ми радимо робити у такій ситуації – негайно звертайтесь до адвоката за порадою, і у разі наявності підстав – оскаржуйте вказаний виконавчий напис до суду.
Телефонуйте за номером 095 504 50 50 та приходьте за адресою: м. Полтава, вул. Раїси Кириченко 1Контактные данные

Имя: Адвокат
 
Контактный телефон: 0955045050
 

Задать вопрос владельцу объявления

Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Контактный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.: *