Акумуляторні батареї на замовлення, Полтава, продажа Акумуляторні батареї на замовлення, Полтава, продам Электротехническое оборудование Полтава на ВсеСделки - доска объявлений Полтава - 900529

Категории

Реклама
Строительный портал ДивоСтрой Украины - divostroi.com.uaОбъявление

Акумуляторні батареї на замовлення - Электротехническое оборудование

Назад к списку  Распечатать  
Продам, предлагаю - частное лицо: Электротехническое оборудование, Украина, Полтава и область
Код: 900529 Создано: 27-09-2017 16:28

Цена: 1 грн. ₴


Акумуляторні батареї – пристрій для накопичення енергії з подальшим використанням в електропристроях при відсутності джерела живлення. Завдяки акумуляторам Ви отримуєте безперебійну та стабільну напругу і струм, таким чином, джерелом живлення є акумуляторна батарея.
Вироблення акумуляторних батарей від нашого підприємства дозволяє на сьогоднішній день запропонувати Вам повний спектр на основі літій-тітанатних, літій-іонних та літій-фосфатних елементів. Батареї такого типу застосовують у будь-якій техніці, тож їх вартість та параметри максимально варіативні для наших користувачів: кількість і час перезарядки, ємність, пришвидшена зарядка, час роботи та ін. В процесі виготовлення використовуються якісні та перевірені акумулятори заводського типу. Їх перевіряють на ємність, внутрішній опір та якість видачі струму. Акумулятори з'єднуються між собою нікелевою стрічкою за допомогою точкового зварювання або болтового з'єднання відповідно вимогам замовника.
З нами працювати вигідно – переконайтесь на практиці.
Тел.: (098) 808-40-92. Олексій.Картинки
Контактные данные

Имя: Олексій
 
Контактный телефон: (098)8084092
 

Задать вопрос владельцу объявления

Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Контактный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.: *